Létající masér

Alternativa pro klienty, kteří dávají přednost masážím v jejich soukromí

Skvělá masáž v důvěrně známém prostředí má pro Vás mnoho výhod. Sami si volíte, kde bude masáž probíhat a při jaké hudbě chcete odpočívat. Místo cestování se doma na masáž můžete připravit horkou koupelí, která tělo prohřeje a nastartuje relaxační proces před samotnou masáží. Po masáži můžete rovnou pokračovat v relaxaci, v pohodlí vašeho domova.

Jako mobilní masér za svými klienty dojíždím s veškerým vybavením na místa, která si sami určí. Masáže provádím v prostorách vašeho domova, na sportovních a firemních akcích, teambuildingu, školách v přírodě, rekreačních zařízeních a jiných předem smluvených místech. Možnost využití pro firmy, kterým záleží na svých zaměstnancích a poskytnou jim masáže v rámci pracovní doby, či přímo v prostorách firmy. Možnost platby z fondu FKSP i fakturou.

Tuto službu poskytuji dle telefonické nebo emailové objednávky po domluvě v rámci dojezdové trasy a nabídky služby LÉTAJÍCÍ MASÉR. Je poskytována v blízkém okolí měst Prostějov, Vyškov, Olomouc, Přerov, Kroměříž, Holešov, Hulín, Chropyně, Zlín, Luhačovice, Napajedla, Uherské Hradiště, Morkovice a Ivanovice.

Při objednávce je třeba počítat s příplatkem za dopravu.