Sportovně regenerační masáž

Masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům v historii lidstva. Používá se hlavně k odstranění bolestí zad, kloubů, namožených svalů, únavy a k celkovému osvěžení a regeneraci. Při masáži dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, zlepšení prokrvení tkání, výživy buněk, zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních látek, ovlivňuje centrální nervový systém i jednotlivé orgány a dochází k uvolnění psychického napětí a zlepšení duševní pohody. Pravidelným masírováním je možné předcházet zdravotním problémům pohybového aparátu.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je intenzivnější než klasická masáž a připravuje organismus na fyzický výkon nebo napomáhá regeneraci po náročné fyzické zátěži, kdy se ve svalech hromadí kyselina mléčná, která způsobuje vyšší bolestivost namožených míst. Masáží se kyselina mléčná odplavuje a sval regeneruje rychleji.

Relaxační masáž

Při relaxační masáži se používají jemnější a pomalejší hmaty než u klasické masáže, které harmonizují nervový systém, podporují detoxikaci, zbaví Vás psychického napětí a nabijí Vás novou energií. Slouží především k osvěžení unaveného organismu a pro navození klidu a pohody.