Kniha Zlatá cesta 3. díl – Průvodce Perlovou sekvencí

Zlatá cesta je vaše putování profilem. Je to hlavní genetická sekvence umožňující trvale zvyšovat vaše frekvence z úrovně stínu na úroveň daru. Zahrnuje v sobě Aktivační, Venušinu a Perlovou sekvenci a popisuje přirozené rozvíjení lidského vědomí, jež vyspívá za hranice vzorců oběti stínové frekvence. Zlatá cesta je určena pro práci s hologenetickým profilem. 

Třetí díl Zlaté cesty navazuje na předchozí díly a provede vás oblastí profilu, která se soustředí na prosperitu a uplatnění vašich darů a talentů ve společnosti.

Filantropie není výsadou bohatých, ale je potřebou zdravých. Toto prohlášení je základem učení Perlové sekvence, která je jako třešnička na dortu. Pokud jste dospěli na své cestě až sem, jste připraveni udělat kvantový skok. Takový posun může přijít naprosto nečekaně. Možná si myslíte, že se musí projevit dramaticky jako bouře ženoucí se po obloze. Ale průlom přicházející díky Perle může být odlišný. Jedná se totiž o učení jednoduchosti.

Jakmile se vaše srdce otevře prostřednictvím Venušiny sekvence, propůjčí vašemu životu zcela nový rozměr – otevře vám dveře ke službě světu. Tři hlavní pilíře Perly – vyšší záměr, partnerství a prosperita – jsou propojeny a podporují se navzájem. Kéž vaše srdce nalezne vizi jednoduchosti a vaše mysl se projasní.

Náš svět potřebuje nový druh člověka a nový přístup k podnikání. Perla přibližuje vizi nového filantropického člověka a ukazuje nové možnosti využití peněz. 

Autorem knihy Zlatá cesta (v originále Golden Path) je Richard RUDD, autor knihy Genové klíče.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu (Bohunila Kučerová, Pavel Martof, Markéta Doubravská).

Obsah

  • Úvod
  • Popis jednotlivých drah a oblastí Perlové sekvence
Perlová sekvence

Cena knihy 390,- včetně DPH

Cena bez 10% DPH 354,55

ISBN 978-80-907215-3-1

Počet stran 150

Formát 140 x 215 mm

Měkká vazba